چرا گروه نرم افزاری آقای کدنویس

گروه نرم افزاری آقای کدنویس

اطلاعات تماس
 • آدرس: تهران، اسلامشهر، ساختمان میلاد نور، طبقه ی دوم، پلاک 56
 • تلفن: 02156117785
 • ایمیل: info@mr-coder.ir

بهینه سازی وب سایت | سئو وبسایت | SEO

بهینه سازی یا سئو چیست؟

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدای از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود.

تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است.

 • سئو (search-engine-optimization(SEO روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند.
 • سئو جنبه های متفاوتی دارد،از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.
 • به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.
 • سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد.

چرا باید از سئو یا بهینه سازی استفاده کرد؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

 • اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
 • علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
 • کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
 • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت شرکتی، پرتال، خبری و ..

نرم افزار اندروید

نرم افزارهای اندرویدی فروشگاهی و ارتباطی

نرم افزار ویندوز و دسکتاپ

نرم افزارهای حسابداری و مدیریتی

بهینه سازی و سئو SEO

رتبه بندی بهتر در صفحات 1 تا 3 گوگل

مشاوره رایگان

کسب اطلاعات بیشتر و مناسب و مرتبط با کسب و کار

فروش پنل ایمیل و اس ام اس

فروش پنل های ایمیل و اس ام اس انبوه

خدمات آقای کدنویس

با کمترین هزینه، بیشترین و بهترین ها را از آن خود کنید

طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت از مهم ترین بخش هایی است که هر شرکت، سازمان و یا کارخانه باید برای ارتباط و به نمایش گذاشتن محصولات خود به مشتریان داشته باشد.

بهینه سازی/ SEO

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

خدمات پشتیبانی فنی

برطرف کردن مشکلات آنلاین و تغییرات بر روی وب سایت ها و نرم افزارها از جمله موارد خدمات پشتیبانی آقای کدنویس می باشد.

خدمات پشتیبانی محتوا

یکی از مشکلاتی که اکثر شرکت ها و سازمان ها برای وب سایت های خود دارند، تولید محتوای مناسب می باشد که آقای کدنویس این مشکل را با نیروهای مجرب برطرف کرده است.

طراحی نرم افزار اندروید

نرم افزارهای اندرویدی با گرافیک زیبا به مخاطبین این امکان را می دهد که سریع تر و راحتتر با سازمان و شرکت مورد نیاز تماس برقرار کنند.

پشتیبانی از نرم افزارها

تغییرات نرم افزاری، برنامه نویسی، گرافیکی و ... احتیاج به پشتیبانی های 24 ساعته می باشد که آقای کدنویس با نیروهای جوان و مجرب این مهم را محقق کرده است.

چاپ و طراحی کاتالوگ و بروشور

کتابچه و یا راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات، توضیحات محصول و... می‌باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده محصولات به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد.

فروش پنل اس ام اس و ایمیل

پنل های اس ام اس SMS و ایمیل این امکان را به شما می دهند ک بتوانید با اقشار متفاوت از مشتریان در ارتباط باشید.

تماس مستقیم 02156690539

جهت سفارش و یا اطلاعات بیشتر با بخش فروش و یا روابط عمومی تماس بگیرید

تماس از طریق تلگرام